12. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2. Dönem 2. Yazılı Soruları-1

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 2023-2024 12. sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2. dönem 2. yazılı soruları – 1 indirebilirsiniz.

12. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2. Dönem 2. Yazılı Soruları-1
A+
A-
19.05.2024
2.213

12. sınıf Türk Dili ve Edebiyatı yazılı soruları ve cevapları diyariedebiyat.com’da. En güncel 12.sınıf Türk Dili ve Edebiyatı yazılı soruları cevap anahtarlı bir şekilde hemen çöz ve kendini kontrol et. 12. sınıf Türk Dili ve Edebiyatı yazılı soruları ve cevapları diyariedebiyat.com’da. Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz için Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyoruz. Bütün 12. sınıf Türk Dili ve Edebiyatı yazılı sorularını cevap anahtarı ile birlikte veriyoruz.

2023-2024 Eğitim Öğretim yılında Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenleri ve öğrencilerin en büyük yardımcısı olmak için çalışıyoruz. Sitemizdeki bütün yazılılar Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenlerimiz tarafından güncel bir şekilde derlenip hazırlanmakta ve yayımlanmaktadır.

Soru Kazanımları:

A.2.16 Metinden hareketle dil bilgisi çalışmaları yapar.

A.3.2. Metnin türünün ortaya çıkışı ve tarihsel dönem ile ilişkisini belirler.

A.3.3. Metnin tema ve konusunu belirler.

A.3.4. Metindeki çatışmaları belirler.

A.3.9. Metinde millî, manevi ve evrensel değerler ile sosyal, siyasi, tarihî ve mitolojik ögeleri belirler.

A.3.13. Türün ve dönemin/akımın diğer önemli yazarlarını ve eserlerini sıralar.

📌 Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 2023-2024 12. sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2. dönem 2. yazılı soruları – 1 indirebilirsiniz.📌 Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 2023-2024 12. sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2. dönem 2. yazılı cevapları – 1 indirebilirsiniz.2024-2025 eğitim öğretim yılında da en büyük yardımcınız olmak için çalışıyoruz. Gelecek eğitim öğretim yılında da en güncel materyaller, Türk Dili ve Edebiyatı yazılı soruları ve cevap anahtarı, konu anlatımları, çalışma kağıtlarına ücretsiz bir şekilde ulaşabileceksiniz. Sayfamızdaki yazılı soruları cevap anahtarlı (cevaplarıyla) şekilde verilmektedir.
Bizi Takip Edin

Diyariedebiyat.com ailesi olarak sunduğumuz paylaşım ve içerikleri yakından takip etmek için sosyal medyada bizi takip edin.

📌Facebook grubumuza katılmak için tıklayınız.

📌Telegram grubumuza katılmak için tıklayınız.

📌İnstagram hesabımızı takip etmek için tıklayın.

📌Twitter takip için tıklayınız.

Yıldız vermeyi unutmayın 😉
[Total: 2 Average: 5]
Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.