Dede Korkut Hikâyeleri Slayt

Bu sayfamızda 10. sınıf konulardan Dede Korkut Hikâyeleri dosyasını paylaşacağız. Bu konuya ünitelendirilmiş yıllık plana göre 2 – 6 Ekim 2023 tarihleri arasında toplam 5 ders saati zaman ayrılmıştır.

Dede Korkut Hikâyeleri Slayt
A+
A-
30.09.2023
3.684

Diyariedebiyat.com ailesi olarak yeni içerikler üretmeye devam ediyoruz. Bu serimizde bütün sınıflara ait slaytları sizler için hazırlayıp paylaşıyoruz. Slaytlar; içerisindeki görseller, etkinlikler, testler aracılığıyla öğrencilerde kalıcı öğrenmelerin gerçekleşmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca slaytlarımızda çıkmış YKS sorularını ekledik. Bu sayfamızda 10. sınıf konulardan Dede Korkut Hikâyeleri dosyasını paylaşacağız. Bu konuya ünitelendirilmiş yıllık plana göre 2 – 6 Ekim 2023 tarihleri arasında toplam 5 ders saati zaman ayrılmıştır. İyi çalışmalar dilerim.

Slaytta hangi kazanımlar yer almaktadır?

Slayt hazırlanırken Ortaöğretim Türk Dili ve Edebiyatı Dersi Öğretim Programındaki kazanımlar ve ders kitabındaki içerikler dikkate alınarak hazırlanmıştır. Bu slaytımızın ilgili olduğu kazanım aşağıda verilmiştir.

Kazanım: A.2. 2. Metnin türünün ortaya çıkışı ve tarihsel dönem ile ilişkisini belirler.

Slaytımızın boyutu 2.16 mb olup 21 sayfadan oluşmaktadır.Bizi Takip Edin

Diyariedebiyat.com ailesi olarak sunduğumuz paylaşım ve içerikleri yakından takip etmek için sosyal medyada bizi takip edin.

📌Facebook grubumuza katılmak için tıklayınız.

📌Telegram grubumuza katılmak için tıklayınız.

📌İnstagram hesabımızı takip etmek için tıklayın.

📌Twitter takip için tıklayınız.

Yıldız vermeyi unutmayın 😉
[Total: 1 Average: 5]
Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.